Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skandynawski

Chcesz wprowadzić do swojego domu nieco świeżości prosto ze Skandynawii? Doskonale trafiłeś. W tej kategorii znajdziesz obrazy, w których góruje natura, woda, minimalizm, chłodne kolory i fantastyczne dodatki. Obrazy w stylu skandynawskim to jeden z tych dodatków do wnętrza, które wpasują się wszędzie. I choć ten konkretny styl wymaga ogromnej konsekwencji i samodyscypliny, mamy dla Ciebie takie obrazy, które bez wątpienia dopasują się do jasnego wnętrza.

Styl skandynawski wnętrz - obrazy

Poszukiwanie odpowiednich obrazów warto zacząć od odpowiedzi na pytanie, czym charakteryzuje się styl skandynawski wnętrz? Przede wszystkim - wymaga dużej ilości światła. Jasne - najlepiej białe - kolory ścian są koniecznością, idealnym uzupełnieniem byłyby duże okna. Białe lub sosnowe meble to kolejny istotny element, o który warto zadbać. Kluczem do osiągnięcia dobrego, zrównoważonego stylu skandynawskiego w domu, jest używania naturalnych, nie krzykliwych czy plastikowych materiałów oraz tkanin. W takim wnętrzu doskonale będą wyglądały jasne, najlepiej czarno-białe obrazy czy w stonowanych kolorach. Dobrym rozwiązaniem będą zdecydowanie biel, szarość i beż. Doskonale sprawdzi się minimalistyczna typografia, chociażby taka jak Cosagach.

Obrazy w stylu skandynawskim - do jakiego wnętrza będą pasować?

Może wydawać się, że wnętrze skandynawskie to jedyne, do jakiego ciekawie wpasują się obrazy skandynawskie. Oczywiście jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można je umieścić, jednak oprócz tego warto dodać delikatne skandynawskie dekoracje do każdego domu czy mieszkania. Może akurat geometryczna para jelonków sprawdzi się bardzo dobrze albo begonia ukryta w klatce - opcji jest więcej niż się spodziewasz. Jeśli nie do końca odpowiada Ci styl skandynawski, ale czujesz, że skromna, jasna estetyka może być dla Ciebie, sprawdź, jak wygląda minimalistyczny styl wnętrza.

Cena
Wszystkie
Rozmiary
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:303
  • Poprzednia strona
  • 1
  • 2
pixel