Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazy, które sprawdzą się w hotelu

2019-02-04
Obrazy, które sprawdzą się w hoteluProwadzenie hotelu to nie łatwe zadanie. Niezależnie od lokalizacji obiektu właściciel musi rywalizować z konkurencją na wielu frontach. Klienci zwracają uwagę na takie czynniki jak cena,  wygoda, jakości obsługi czy aranżacja wnętrz hotelu. Liczą się detale, a drobne potknięcie może przykleić pensjonatowi niekorzystną łatkę i złą renomę, która odbije się na jego rentowności. Właśnie dlatego, tak ważnym czynnikiem jest odpowiedni wystrój przestrzeni hotelowych. Oprócz prawidłowej kolorystyki, czy mebli liczą się też dodatki, które podniosą estetykę pomieszczeń. Oto obrazy, które sprawdzą się w hotelu.     

Obrazy olejne na płótnie do hoteli ze smakiem

Jeśli chcemy, aby wystrój pokoi hotelowych miał bardziej luksusowy charakter, najlepszą inwestycją będą dobrze dobrane obrazy olejne na płótnie. Tego rodzaju dekoracje wnoszą do wnętrza hotelu nastrój sztuki, który docenią zwłaszcza świadomi goście. O ile ze świeczką szukać ośrodków, które stać na aranżacje wnętrz hoteli w prawdziwe dzieła sztuki, o tyle reprodukcje olejne są jak najbardziej w zasięgu hotelarskiego budżetu. W przypadku obrazów olejnych na płótnie, szczególnie warte polecenia są reprodukcje obrazów wielkich mistrzów malarskich. Niezwykle popularnym motywem wykorzystywanym w hotelowych pokojach jest chociażby obraz Vincenta van Gogha Słoneczniki.

Obrazy na szkle do nowoczesnych aranżacji hotelowych wnętrz

W ostaniem czasie wśród właścicieli hoteli coraz większą popularnością cieszą się obrazy na szkle. Tego typu rozwiązanie ma wiele plusów, poczynając od wysokiej estetyki, przez możliwość praktycznie dowolnego doboru rozmiaru i grafiki, a na wygodzie wynikającej z łatwego czyszczenia kończąc. Obrazy na szkle sprawdzają się zwłaszcza w nowoczesnym wystroju hotelowych wnętrz. Mogą zdobić ściany hotelowej recepcji, korytarzy czy pokoi gości. Dzięki wysokiej jakości nadruku oraz zabezpieczeniu szkłem akrylowym, obrazy szklane nie tracą koloru nawet po wielu latach. Dzięki odporności na wilgoć, grafiki na szkle spełnią się idealnie, jako dekoracja łazienek hotelowych lub części basenowej ośrodka, jeśli hotel takową posiada. Szkło akrylowe jest o wiele lżejsze od tradycyjnego. Montaż odbywa się najczęściej przez klej sylikonowy bezpośrednio do ściany pokoju hotelowego lub dzięki zawieszkom o dystansom z pianki.

Obrazy drukowane na płótnie sposobem na tani wystrój pokoi hotelowych

Obrazy na szkle nie zawsze pasują do wystroju wnętrza każdego hotelu. Zdarza się też, że nie chcemy inwestować w obrazy olejne, chociażby ze względu na charakter miejsca. Do bardziej klasycznych hotelowych aranżacji, lepiej sprawdzą się reprodukcje drukowane na płótnie malarskim. Tego rodzaju dodatki to tania alternatywa dla wymienionych wcześniej rozwiązań. Obrazy drukowane na płótnie dają możliwość praktycznie dowolnego doboru grafiki, która znajdzie się na obrazie oraz jego rozmiaru. Ponadto reprodukcje na płótnie można w łatwy i tani sposób wymienić.

Czytaj także: Obrazy do salonu fryzjerskiego

Polecane

pixel