Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazy drukowane z wizerunkami ludzi

Krajobrazy często wydają się ludziom zbyt monotonne czy nieciekawe; niewiele się na nich dzieje, a naturę przecież często można oglądać przez okno czy wychodząc na zewnątrz. Dla osób, które przedkładają akcję, emocje i wydarzenia ponad statyczne piękne widoki, obrazy z ludźmi będą doskonałym rozwiązaniem na dodanie nieco energii do wnętrza. Ponieważ można wybierać spośród dziesiątek fantastycznych scen, wysmakowanych kadrów i artystycznych fotografii stojących na bardzo wysokim poziomie.

Obrazy z ludźmi czy bez?

Warto zastanowić się na początku, czy obrazy z ludźmi będą pasować do każdego rodzaju wnętrza i wszystkich sytuacji. Odpowiedź jest raczej jednoznaczna - obecność człowieka na zdjęciu czy obrazie nie ma żadnego wpływu na to, czy zdjęcie jest bardziej czy mniej odpowiednie, poważne czy dojrzałe. Tak samo jak pewne krajobrazy mogą wydać się adekwatne do swobodniejszych wnętrz, tak zdarzają się bardziej szalone kompozycje z ludźmi w roli głównej. Nie oznacza to jednak, że na ścianie salonu nie może zawisnąć oprawiony w złotą ramkę elegancki jegomość w odpowiednich wymiarach. Obrazy z ludźmi są tak różnorodne jak sam człowiek.

Ludzie, obrazy, wspomnienia

Kompozycje z ludźmi najczęściej łączą się z opowiadanymi przez nie historiami. Wśród naszych zbiorów można znaleźć retro fotografię, na której przedstawione są dwie bicyklistki w czerni i bieli. Same ich fryzury i ubiór wskazują na początek ubiegłego wieku, a historia kobiet pozostaje niepoznana i fascynująca. Jeszcze bardziej w przeszłość cofa nas obraz Botticellego, a raczej jego fragment - Dama dworu, czyli portret Simonetty Vespucci. Taki obraz doskonale wpasuje się do klasycznego wnętrza pełnego antyków, do biblioteki czy sali zajęć. Na sam koniec wspomnijmy o faktycznych ludziach uwiecznionych na fotografiach, w tym chociażby wspaniałych pisarzach. Należy do nich między innymi Ernest Hemingway, uchwycony w trakcie posiłku, zamyślony i lekko uśmiechnięty. Ludzie, obrazy i wspomnienia - tak najlepiej podsumować tę kategorię.

Cena
Wszystkie
Rozmiary
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:121
pixel