Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kraków

Kraków, jako dawna stolica administracyjna Polski i niewątpliwie wieloletnia stolica kulturalna, ma niezwykle bogatą historię, za którą idą równie fascynujące zabytki. Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś to pełne gołębi i renesansowych kamienic miasto, obrazy Krakowa przypomną Ci jego subtelny urok, o który trudno w wielu innych miastach. Kościoły i niezwykła architektura sakralna to elementy nie do pominięcia - niezależnie od tego, czy mowa o niemal już symbolicznym kościele Mariackim czy o dużo mniej znanych kościołach krakowskiego Kazimierza, obrazy, które potrafi tworzyć Kraków, pozostaną niezwykłe i czarujące.

Kraków - obrazy na płótnie do każdego wnętrza

Jeżeli chcesz stworzyć w Twoim domu atmosferę krakowskiej bohemy - nic prostszego. Sięgnij po takie obrazy jak czarno-białe Sukiennice, które dodadzą każdemu salonowi nietypowego klimatu. Niedbałe pociągnięcia olejnej farby sprawią, że żadna fotografia nie będzie mogła równać się z tym, co oferują obrazy lokalnych zabytków. A Kraków - jak żadne inne polskie miasto - jest pełen ukrytych w niespodziewanych zakątkach starych budowli, na które warto zwrócić uwagę. Kraków to także obrazy i niezwykłe galerie sztuki.

Obrazy Krakowa pełne zabytków

Planujesz urozmaicić swoje mieszkanie i zastanawiasz się, na jakie obrazy Krakowa warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim: na te autorskie, oryginalne i niepowtarzalne. Może nieco niedoskonałe, ale za to posiadające duszę, o którą przecież chodzi w sztuce. Obrazem idealnym do Twojego wnętrza może być Brama Floriańska, idealne zwieńczenie ulicy o tej samej nazwie. Zawsze dobrze przyjrzeć się zabytkom, gdy nie ma wokół nich grona turystów. Zaraz za Bramą czeka Barbakan, okrągła forteca, której obraz doskonale wpasuje się do każdego wnętrza - czy to kawiarni, czy restauracji, czy codziennego salonu.

Cena
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:13
pixel