Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności i prowizje

 

Sklep twoja-sztuka.pl oferuje sprzedaż następujących produktów:

- obrazy ręcznie malowane;

- wysokiej jakości kopie dzieł wielkich mistrzów malarstwa

- reprodukcje fotograficzne;

- meble stylowe;


Platforma twoja-sztuka.pl wyposażona jest w popularne opcje płatnicze PayPal i PayU, za pomocą których możesz zrealizować
błyskawiczne przelewy bankowe. Zakupy na naszej stronie internetowej objęte są wewnętrznym regulaminem, a także polityką zwrotów, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz towary u wiarygodnego dostawcy.

PayPal o sobie
 
PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne.Okazywane nam już od ponad 10 lat zaufanie, motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług w efekcie czego staliśmy się liderem systemów płatności online w skali międzynarodowej. PayPal jest najczęściej wybieraną metodą rozliczeń w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych oraz coraz chętniej preferowaną w sprzedaży usług, również wykraczających poza branżę e-commerce. Z naszych rozwiązań płatniczych korzystają już liczne kancelarie prawne, firmy budowlane i przychodnie lekarskie. Opłaty i prowizje w PayPal w większości są po stronie Sprzedającego. Szczegółowe informacje znajdziemy w Opłaty i prowizje PayPal (link)


PayU
o sobie 
Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów. Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności w 16 krajach i na 4 kontynentach, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych. Zatrudniamy ponad 1400 osób na świecie, które nieustannie dokładają starań, aby nasza oferta nie tylko zaspokajała, ale i przewyższała oczekiwania ponad 100 tys. współpracujących z nami sprzedawców i milionów kupujących. Dzięki temu nasza codzienna praca jest pełna ekscytujących wyzwań.
Opłaty i prowizje w PayU są po stronie Sprzedającego towar.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel