Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazy na zamówienie

Obrazy na zamówienie

W naszej pracowni artystycznej możesz zapytać o wycenę dowolnego obrazu na zamówienie. Wystarczy, że podeślesz do nas odpowiedniej jakości zdjęcie obrazu, którym jesteś zainteresowany. Ważne by format zdjęcia był stosunkowo czytelny i mógł zostać poprawnie zinterpretowany przez malarza. Zdjęcia lub link do strony, na której się znajduje należy wysłać na adres e-mailowy kontakt@twoja-sztuka.pl wraz ze wskazaniem formatu, który Państwa interesuje. Prosimy również o udzielenie precyzyjnej informacji dotyczącej tego czy ma to być obraz olejny czy drukowany. Jako, że większość obrazów na zamówienie to prezenty, sugerujemy również składać zamówienie z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem.

Obrazy ze zdjęć

Realizujemy również na życzenie klienta obrazy ze zdjęć. Mogą to być zdjęcia z wakacji, specyficznych miejsc lub uwiecznienie jakiejś pięknej chwili z naszego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką usługą prosimy o kontakt ws. ewentualnej wyceny.

Portrety na zamówienie

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem portretu na zamówienie na podstawie nadesłanego zdjęcia skontaktuj się z nami. Wycena każdego obrazu na zamówienie jest uzależniona od stopnia jego trudności. Im więcej szczegółów czy postaci znajduje się na zdjęciu, tym cena produktu jest wyższa. Informujemy również, że obrazy na zamówienie zgodnie z przepisami prawa nie podlegają możliwości zwrotu. Podstawę taką stanowi uszkodzenie przesyłki podczas transportu z winy kuriera i spisanie odpowiedniego protokołu podczas odbioru. Obrazy na zamówienie podlegają płatności z góry.

Standardowe rozmiary: 50x70 cm,  60x90 cm, 90x90 cm, 73x116 cm

Przykładowy obraz na zamówienie (za zgodą klienta):

Portret_dziecka

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel