Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy obrazów na ścianę

Komplety obrazków na ścianę

Wychodząc naprzeciw tym z Państwa, którzy pragną zagospodarować sporych rozmiarów ścianę w gabinecie bądź salonie, stworzyliśmy kategorię Zestawy obrazów. Są to kolekcje obrazów połączone tą samą tematyką, stylem, bądź kolorystyką. To idealne rozwiązanie, jeśli poszykujemy gotowych propozycji i pomysłów na dekorację większej, zwłaszcza białej, jasnej ściany. Takie zestawy obrazków na ścianę polecamy wieszać na gładkich, malowanych, nietapetowanych powierzchniach.

Kolekcje kolorystyczne

Pierwszy faktor, według którego dobieramy obrazy do danego zestawu jest kolorystyka. Oferujemy obrazy utrzymane w zielonympastelowym czy turkusowym tonie. Jeśli zdecydujemy się na którąś z tych kolekcji, warto pomyśleć o tym, aby inne dodatki i meble nie były nośnikami tak intensywnych barw. W przypadku każdego stylu aranżacji wnętrz złota zasada „co za dużo, to niezdrowo” sprawdza się doskonale. Dla równowagi dodaliśmy tutaj również zestaw obrazów do salonu, utrzymany w klasycznej, czarno-białej kolorystyce. Uniwersalizm czerni i bieli to doskonały argument, aby inwestować w takie dodatki.

Zbiory tematyczne

Kolejnym czynnikiem, na podstawie którego stworzyliśmy komplety obrazków na ścianę, jest tematyka. Mamy w swoich zasobach coś dla miłośników Afryki, czy Skandynawii. A jeśli chcemy urządzić mieszkanie w stylu retro, doskonałym wyjściem będzie nasza kolekcja, nawiązująca do starych maszyn.

Jeśli szukacie Państwo zestawów obrazów z mniejszą liczbą elementów, polecamy wpisać w naszej wyszukiwarce słowa dyptyk bądź tryptyk. W wynikach zobaczą państwo zestawy odpowiednio dwu- i trójelementowe.

 

 

 

Cena
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:6
pixel