Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolaż artystyczny na płótnie

Kolaż artystyczny - kategoria tak szeroka jak to tylko możliwe. Od klasycznych kolaży, które są zasadniczo wycinkami z gazet, poprzez autorskie, w stu procentach ręcznie tworzone wyklejanki, poprzez takie dzieła, które są całkowicie stworzone cyfrowo. Aktualnie kolaż nie oznacza już analogowo komponowanego zbitka rozmaitych fragmentów, które tworzą całość. Może być mieszanką myśli, uczuć i rysunków, jednak wciąż zdarzają się takie obrazy kolaże, które respektują klasyczne rozumienie gatunku.

Kolaże vintage i retro - dodaj swojemu wnętrzu uroku

W naszej kolekcji znajdziesz między innymi stylowy kolaż, który przedstawia urokliwą sukienkę na tle przyborów krawieckich i kaligrafowanego listu. Wszystko to tworzy kompozycję o zgrabnej nazwie “Biała kreacja” - sprawdź, jak będzie wyglądać w Twoim wnętrzu! Szczególnie polecamy do miejsc takich jak pracownie krawieckie czy vintage kawiarnie, jednak niewykluczone, że perfekcyjnie sprawdzi się w salonie czy sypialni.

Oprócz tego w naszym sklepie mamy między innymi kolaż “Baletki”, który sprawdzi się idealnie dla miłośniczek i miłośników tańca. Delikatne, różowe kolory doskonale sprawdzą się do wnętrza urządzonego w pastelowych barwach, a vintage dodatki sprawią, że obrazy kolaże, które umieścisz w swoim domu, wprowadzą do niego niezwykłą atmosferę.

Kolaż artystyczny na płótnie

Warto dodać, że wszystkie kolaże dostępne w naszym sklepie, są wykonane na płótnie, dzięki czemu ich jakość jest nieporównywalna z tymi, które można znaleźć w sklepach stacjonarnych czy nawet plastycznych. Każdy nasz kolaż artystyczny został zaprojektowany oryginalnie i z myślą o Tobie - jego przyszłym właścicielu. Jeśli poprzednie propozycje Cię nie przekonały, spróbuj sobie wyobrazić, jak pięknie zaprezentuje się nieco mroczniejsza “Koronkowa kreacja” w Twojej kolekcji. Jest nieco bardziej wysmakowana i stylowa, mniej vintage, bardziej retro. Obrazy kolaże to niezwykłe ozdoby, które warto mieć w każdym domu.

ilość znalezionych obrazów:1
pixel