Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazy Passe Partout

Jedna z nowocześniejszych możliwości urządzania wnętrz to wieszanie na ścianach obrazów passe partout. Aktualnie zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, można znaleźć mnóstwo propozycji, które z łatwością dopasuje się do swojego stylu i upodobań. Takie obrazy drukowane to jednocześnie doskonała ozdoba do domu i do jakiegokolwiek lokalu. Ze względu na niezwykłą różnorodność wzorów, stylów i kolorów, można wybierać spośród geometrycznych wariacji, kaligraficznych złotych myśli, szkiców, zdjęć czy roślinnych motywów. I wielu, wielu więcej!

Obrazy w ramach passe partout dla Twojego wnętrza

Jesteś miłośnikiem roślin i masz ich w swoim domu pod dostatkiem? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie takie obrazy passe partout, które dopasują się do wnętrza miłośnika roślin! Brakuje ci monstery? A może jesteś zdania, że nigdy nie będzie ich za wiele? Niezależnie od tego, czym się kierujesz, jedna z wielu dostępnych malowanych monster będzie świetnym towarzyszem dla innych zielonych lokatorów. Natomiast jeśli nie jesteś przekonany co do mody na ogromne liście i minimalizm, Łączka będzie idealnym rozwiązaniem - piękna, delikatna, kwiatowa i delikatnie vintage.

W naszym sklepie znajdziesz też takie obrazy w ramach passe partout, które przypomną Ci o tym, jak fascynująca potrafi być sztuka Wschodu. Córka kraju kwitnącej wiśni to jeden z tych przykładów - delikatne kolory, płaska plama barwna, łagodna kobieca twarz - wszystko to świadczy o wrażliwości artysty i doda jej także do Twojego lokalu.

Obrazy passe partout - jak wybrać idealny?

Na pewno neutralnym i prawdziwie uniwersalnym rozwiązaniem będzie postawienie na modern calligraphy i liternictwo w podstawowych barwach, szczególnie te biało-czarne. Możesz wybierać spośród dziesiątek cytatów i dobierać je według swoich upodobań. Lubisz postawić na poczucie humoru i lekki dystans do siebie? Zerknij na obraz passe partout “Nie mam się w co ubrać” i przypomnij sobie o nim czasem, zaglądając do szafy. Jeśli bardziej przekonuje Cię elegancja, sięgnij po jeden z cytatów Audrey Hepburn i zostań prawdziwą damą.

Cena
Wszystkie
Rozmiary
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:1007
  • Poprzednia strona
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
pixel