Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazy do wnętrz w stylu botanicznym

Zielono mi

W kolejnym dziale naszego sklepu zgromadziliśmy obrazy w stylu botanicznym. W zasadzie nazwa mówi sama za siebie i nie ma wątpliwości, co do tego, co przedstawiają. To jeden z naszych ulubionych działów, bowiem obrazy pełne zieleni napawają głębokim optymizmem i radością życia. Obrazy botaniczne pasują do wielu wnętrz. Jeśli pragniemy mieć w swoim domu roślinny obrazek, na pewno będziemy w stanie dobrać coś odpowiedniego, zarówno do mieszkania w stylu glamour, jak i industrialnego loftu.

Klasyka roślinna

W obecnych trendach wnętrzarskich panuje moda na dużą ilość żywych roślin w domach. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednio nasłonecznionym mieszkaniem czy tzw. ręką do kwiatów. Jeśli nie mamy odpowiedniej przestrzeni do hodowania roślin, proponujemy nieco mniej wymagający zamiennik w postaci obrazów botanicznych. W tym dziale znajdzie się sporo obrazów monstery lub innych roślin zielonych – paproci, palm, kaktusów, bambusów, czy tropikalnej dżungli. Wprowadzą one zdecydowane, zielone akcenty i sprawią, że pomieszczenie nabierze życia. Oprócz typowo zielonych dekoracji, możemy Państwu zaproponować także obrazy kwiatów: lilii, irysów, klasycznych róż lub polnych bukietów. A jeśli lubimy styl retro, świetnym rozwiązaniem będą obrazki w stylu botanicznym, przypominające karty ze starego zielnika. Stare ryciny lawendy, mniszka, różnorodnych ziół

Obrazy do wnętrz w stylu botanicznym

Dekoracje na ścianę w stylu botanicznym nie muszą przedstawiać jedynie samych roślin. Ciekawym elementem dekoracyjnym będą obrazy ptakówmotyli, ciem, czy innych owadów. Doskonałą propozycją do wystroju kuchni będą zaś zdjęcia makro warzyw i owoców.

Choć na pozór mogłoby się wydawać, że obrazy botaniczne nie powinny przedstawiać ludzi, to w naszym sklepie znajdą się takie łamiące tę konwencję. Odsyłamy zatem do kobiety w zielonym wianku, damy z wężem, czy dziewczyny w turbanie. Wierzymy, że każdy miłośnik stylu botanicznego znajdzie w tym dziale coś dla siebie.

 

 

Cena
Wszystkie
Rozmiary
Wszystkie
ilość znalezionych obrazów:290
pixel